بررسی ۵ نوع از بهترین قفل ماشین ضد سرقت

بررسی ۵ نوع از بهترین قفل ماشین ضد سرقت نظر مردم)

بهترین قفل ماشین، بهترین قفل فرمان، بهترین قفل پدال، زمانی این لوازم جانبی ها را سرچ می کنیم تا خودروی خود را از شر سارقین محافظت کنیم. حفاظت از اموال خیلی مهم است و این موضوع خریداران اتومبیل را نگران می کتند. در ادامه درباره بهترین قفل خودرو توضیح می‌دهیم.پیشنهاد میکنیم اگر قصد خرید یا فروش خودرو دارید بهترین سایت خرید و فروش خودرو را بشناسید
همان طور که میدانید دنیا در حال پیشرفت است است و دیگر  نمی توان یک محصول را همیشه بهترین معرفی کرد، و همین طور سارقین هم با پیشرفت تکنولوژی روز به روز حرفه‌ای‌تر می شوند.برای رسیدن به جواب همه این سوالات شاید بهتر باشد تجربه مردم را جویا شد.و برای مشاهده پاسخ، لطفاً ادامه این مقاله را در جانبی سایت مطالعه بفرمایید.
برای همین درحال تهیه یک نظرسنجی برای این مقاله هستم تا از نظرات و تجربه افرادی که از انواع قفل ها استفاده کرده اند با خبر شویم در ادامه محتوا نتایج این نظرسنجی به شما نشان خواهم داد، این نظرسنجی برای ایرانیان ساخته شده و شما می توانید در همین مقاله در آن شرکت کنید و نتایج آن را به صورت زنده بببنید

بهترین نوع قفل ماشین چیست؟

۱٫قفل فرمان

یکی از دلایل که قفل فرمان ها بسیار رایج شده اند این است این ابزار به راحتی به فرمان خودرو متصل می شوند تا از چرخش آن جلوگیری کنند. این ابزارهای ضد سرقت به بیشتر فرمان و خودرویی نصب می شود. به راحتی با کلید مخصوص خود باز می شوند.
بررسی از نظر امنیتی
موارد زیادی بوده است که سارقان حرفه ای خودروهای مجهز به قفل فرمان را به سادگی با بریدن قسمتی از فرمان برای خارج کردن قفل یا با سوراخ کردن یا بریدن خود قفل فرمان، خودرو را به سرقت برده اند.
شاید افراد معمولی ندانند که چطور می‌شود قفل فرمان را بدون کلید آن باز کرد! و به همین دلیل آن را برای امنیت خودرو مناسب بدانند، اما به نظر می‌رسد سارقین می‌توانند به‌خوبی از نقاط ضعف و قوت برخی از قفل‌ها آگاه شوند! پس بهتر است در انتخاب قفل فرمان بیشتر دقت کنیم.

نقاط قوت و ضعف

کند کردن سرقت

اولویت انتخاب دزدها نیستید

نصب سریع

استفاده راحت

احتمال سرقت خودرو با بریدن و …قفل

۲٫قفل پدال

قفل های پدال به ترمز یا کلاچ متصل می شوند. و از فشار دادن هر یک از پدال ها جلوگیری می کند. این دستگاه های ضد سرقت خودرو نیز در جای خود قفل می شوند و دارای کلید هستند تا بتوانید سریع قفل آن ها را باز کنید. اما اگر در طول روز زیاد از ماشین استفاده می کنید، استفاده از این قفل شما را مداوم  به خم شدن به سمت پدال ها دعوت می کند و بهتر است از یک قفل سریع تر و راحت تر استفاده کنید.

قفل پدال می تواند در جلوگیری از جابجایی خودرو پس از دسترسی دزد به داخل ماشین موثر باشد. اما قرار دادن آنها دشوار است، زیرا باعث خم شدن در ناحیه پدال ماشین برای نصب آنها می شود. به همین دلیل، راننده ای که برای خرید به سوپرمارکت یا مرکز خرید یا شاید یک استراحت ناهار سفر می کند، احتمالاً برای این مدت کوتاه زیر بار و سختی نصب و برداشتن دستگاه قفل پدال نخواهد رفت. متأسفانه دقیقاً در این فواصل کوتاه پارک است که بسیاری از اتومبیل ها به سرقت می روند.

نقاط قوت و ضعف

کند کردن سرقت

خودروی داری قفل احتمالا در اولویت سارقین نیست

عدم استفاده دزد از پدال قفل شده

سخت تر بودن شکستن قفل نسبت به قفل فرمان

سختی خم شدن جهت نصب قفل

احتمال اهمال کاری جهت نصب در توقف های کوتاه

احتمال سرقت خودرو بدون استفاده از کلاج

۳٫قفل چرخ

 

این ابزار چرخ ها را قفل می کنند و از چرخش آن ها جلوگیری می کنند. آنها معمولاً از فولاد سنگین ساخته می شوند و بسته به اندازه قفل چرخی که می خرید، به راحتی در چرخ ها قرار می گیرند. قفل چرخ دوام بیشتری دارد و اغلب برای وسایل نقلیه ای که برای مدت طولانی در یک مکان هستند استفاده می شود.

نقاط قوت و ضعف

محافظت در پارک های طولاتی

مقرون به صرفه نسبت به کارایی

جلو گیری از دزدیده شدن چرخ قفل شده

عدم حرکت خودرو حتی اگر سارق ماشین را روشن کند

فقط از چرخ قفل شده مراقبت می کند

وزن بالا در برخی از محصولات

۴٫قفل رینگ

 

قفل رینگ ها مهره های کوچکی و کارآمدی هستند که از رینگ های شما محافظت می کنند. با استفاده از این ابزار سارقین نمی توانند براحتی آن را باز کنند.

نقاط قوت و ضعف

محافظت از رینگ های گران

محافظت از دردیده شدن چرخ ها

قیمت پایین

یک مکمل خوب در کنار سایر ابزار های ضد سرقت خودرو

مزایای قفل چرخ و قفل رینگ

A.محافظت کوتاه مدت از خودرو
اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید یا کار می‌کنید که میزان جرم و جنایت در آن بالا است یا ماشین خود را در خیابان پارک می‌کنید، قفل چرخ‌ها می‌تواند سرمایه‌گذاری مناسبی برای محافظت در برابر سرقت باشد. استفاده از آنها مقرون به صرفه و آسان است و در محافظت از چرخ های شما در برابر سرقت موثر هستند.
B.محافظت طولانی مدت داشته باشید
اگر وسیله نقلیه خود را برای طولانی مدت رها می کنید، مثلاً در طول تعطیلات طولانی، استفاده از مهره‌های قفل رینگ و قفل چرخ گیره ای محافظت طولانی‌مدتی در برابر سرقت می‌دهد.
C.از آرامش خاطر لذت ببرید
رینگ‌های آلیاژی زیبا هنگام رانندگی توجه زیادی را به خود جلب می‌کند، و این مورد هم از چشم سارقین دور نمی ماند. قفل رینگ و چرخ  اقدام ضد سرقت مقرون به صرفه‌ای است و همینکه بدانید سارقان نمی توانند به راحتی خودرو و چرخ های شما را بدزدند، خیال شما را راحت می شود.
D.شما پس انداز می کنید
با وجود مجموعه ای از چرخ های گران قیمت و زیبا که اغلب چندین میلیون قیمت دارند، سرمایه گذاری در مجموعه ای از قفل چرخ و قفل رینگ ها بیمه ارزانی برای سرقت است. حتی اگر در یک منطقه خوبی زندگی یا کار می کنید، سرقت چرخ همچنان ممکن است اتفاق بیفتد، بنابراین خودرو و رینگ های خود را با مهره های قفل کننده و یک قفل چرخ، ضد سرقت کنید.

۵٫زنجیر فرمان

 

زنجیر فرمان را می توانید به روی فرمان و صندلی ماشین وصل کنید و اگر با ظاهر آن مشکلی ندارید یک ابزار مناسب و ارزان برای امنیت و قفل کردن خودرو میباشد.

نقاط قوت و ضعف

قیمت پایین

جایگزین خوب قفل فرمان

جنس محکم نسبت به برخی از قفل فرمان ها

یک جایگزین خوب برای قفل فرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان و ثبت سفارش